Hypotheek nodig als zzp’er? Maak een jaarrekening
TweetenHet opmaken van de jaarstukken voor de zzp’er vindt op deskundige wijze plaats. Het is het vak van de zzp boekhouder om er voor te zorgen dat u tijdig over de volledige en juiste gegevens beschikt. De jaarrekeningen zijn modern (Excel) van opzet en goed leesbaar. Als u daar prijs op stelt wordt het bedrijfsresultaat met u besproken. Dit is in de jaarprijs inbegrepen.
U bent voor uw jaarrekening pas verplicht een accountant in te huren als u meer dan 50 personeelsleden in loondienst heeft en u werkt met een jaaromzet van 7.300.000,- euro.
ZZP boekhouder kan ook tussentijdse overzichten maken voor de bank, hypotheekverstrekker of leasemaatschappij. Hieraan zijn wel extra kosten (uurtarief ad 40 euro exclusief BTW) verbonden.
Meer weten? Neem contact op:
| Prijzen | Contact | Referenties |




